ژوان Juwan

juwan

مشخصات برند ژوان

برند ژوان با بهره‌گیرى از ترکیب بسیار ارزشمند ژل رویال و تلفیق آن با عصاره‌هاى حیات بخش طبیعى، کیت رویال ژلی را براى بازگرداندن زیبایى طبیعى و جوان سازى پوست تولید کرده است. کیت رویال ژلی ژوان ، شامل فوم شستشو صورت رویال ژلی و کرم ضد چروک رویال ژلى است که هر دو محصولاتی ارزشمند برای مراقبت روزانه از پوست به منظور تغذیه و جوان سازی آن هستند.

طراحى این کیت بر اساس تحقیقات در زمینه هاى مختلف استوار است:

  • فرمولاسیون برگرفته از طبیعت که قدرت درمانى ژل رویال را نشان می‌دهد.
  • اثر بخشى محصول و تاثیرات قابل رویت آن در هنگام استفاده.
  • انتخاب بهترین نوع ژل رویال و افزایش نفوذپذیرى آن با استفاده از دانش روز انکپسوله سازى.

ژل رویال چیست؟

مهمترین تفاوت در مورد سبک زندگی زنبور ملکه با سایر زنبورهای کارگر، رژیم غذایی روزانه او یعنی ژل رویال است. با استفاده از تغذیه روزانه از ژل رویال، او برخلاف سایر زنبورهای کارگر به یک ملکه شگفت انگیز با اندازه بزرگتر، قدرت باروری بالا، سازگاری بالاتر با تنش‌های محیطی مثل تغییرات دمایی آب و هوا و 5 برابر طول عمر بیشتر تبدیل می‌شود. با توجه به اینکه از نظر ژنتیکی زنبور ملکه کاملا شبیه زنبورهای کارگر خواهر است، تحقیقات کنونی نشان مى‌دهد که رژیم غذایی ژل رویال باعث ایجاد تفاوت‌هایی با منشا تغییرات اپی ژنتیکی در زنبور ملکه مى‌شود. ژل رویال یکی از هوشمندترین ترکیبات طبیعی است که قادر است توانایی‌های متفاوتی را در افرادی با زمینه ژنتیکی یکسان ایجاد کند.

این ماده توسط غدد هیپوفارنژیال زنبورهای پرستار ساخته می‌شود و حاوی ترکیبات خاصی است که قادر است بدون تغییر دادن کدهای ژنتیکی باعث بیان متفاوت ژن‌ها گردد. فرآیندی که “اپی ژنتیک” نام گرفته است. علی رغم فراگیر بودن استفاده از ژل رویال در درمان‌های باستانی، نحوه عمکلرد ژل رویال طی سالیان در هاله ای از ابهام باقی مانده بود. در سال 2011 دانشمندان ژاپنی پروتئینی که موجب تمایز زنبور ملکه از سایر زنبورها می‌شود را شناسایی و تحت نام رویالاکتین معرفی نمودند. تحقیقات نشان می‌دهد که این پروتئین باعث تاثیرات شگفت انگیز مشابهی بر روی سایر حشرات و نیز کاهش روند پیری سلول‌ها در انسان می‌گردد. ژل رویال همچنین ترکیبى گران بها از اسیدهاى آمینه، ویتامین‌ها، کربوهیدارت‌ها، آنتى اکسیدان‌ها، مواد معدنى و ترکیبات منحصر به فرد از جمله 10DHA- و پپتیدهاى جوان کننده است.