دیپ سنس Deep Sense

Deep Sense

مشخصات برند دیپ سنس

شرکت ایرانی لابراتوار دکتر اخوی بعد از تولید موفق محصولات خود در برندهای سی گل و پریم ، محصولات آرایشی و بهداشتی جدیدی با برند دیپ سنس روانه بازار کرد. دیپ سنس برندی موفق و جدید است که در زمینه محصولات مراقبتی پوست و مو فعالیت دارد و برای تولید محصولاتش، تمامی استانداردهای بین المللی و جهانی را به کار گرفته است. هدف برند دیپ سنس جلب رضایت مشتریان و برآورده کردن نیازهای آنها است؛ از این رو محصولات خود را متناسب با سلیقه و نظر مشتریان طراحی کرده است.

لابراتوار دکتر اخوی با تحقیقات بسیاری که در زمینه مشکلات پوست و مو انجام داده است، موفق به پیدا کردن فرمولاسیونی خاص کرده است که دارای روغن آملا است. با تولید این فرمولاسیون، برند دیپ سنس موفق به تولید محصولات خاص و متمایز کرده است. دیپ سنس در تهیه محصولات خود از عصاره‌های گیاهان طبیعی و رایحه‌های منحصر به فرد بهره گرفته است تا مشتری هنگام استفاده از محصول حس عمیقی از طبیعت و شادابی را تجربه کند.

برند دیپ سنس با تولید محصولاتی طبیعی مانند ژل شستشوی صورت دیپ سنس ، تونر صورت دیپ سنس ، صابون صورت دیپ سنس ، نرم کننده لب دیپ سنس ، ماست بدن دیپ سنس ، کره بدن دیپ سنس ، کرم مرطوب کننده دیپ سنس ، کرم مراقبت پا دیپ سنس ، میسلار واتر دیپ سنس ، لوسیون نرم کننده مو دیپ سنس و انواع شامپو دیپ سنس ، متناسب با سلیقه مشتری موفق عمل کرده است.

بهترین و پر فروش ترین محصولات دیپ سنس

کرم مرطوب کننده بامبو دیپ سنس

کرم مرطوب کننده بامبو دیپ سنس مناسب برای انواع پوست به ویژه پوست چرب بوده که فرمولاسیون آن فاقد چربی است و از جذب بالا و بافتی سبک برخوردار است. در این کرم از ترکیبات ویتامین E، روغن درخت چای، عصاره بامبو و روغن آملا نیز استفاده شده است.

شامپو موهای چرب دیپ سنس

شامپو موهای چرب دیپ سنس تسکین دهنده خارش پوست و تقویت کننده است و استفاده از آن باعث شاداب‌تر شدن موها می‌شود. این شامپو یک پاک کننده ملایم برای موهای چرب است.

ماست بدن تروپیکال دیپ سنس

ماست بدن دیپ سنس پوست را کاملا آبرسانی می‌کند و به صورت معجزه واری خشکی‌ها را از بین می‌برد. روغن آملا موجود در ماست بدن تروپیکال دیپ سنس ، تیرگی‌ها و خشکی‌های پوست را رفع می‌کند و سبب روشن شدن پوست می‌شود.

لوسیون نرم کننده موهای رنگ شده دیپ سنس

لوسیون مو محصولی با بافت کرمی است که برای انواع موها به خصوص موهای خشک و آسیب دیده به کار می‌رود. لوسیون نرم کننده موهای رنگ شده دیپ سنس در کمترین و سریع‌ترین زمان ممکن موها را تغذیه می‌کند و با رساندن مواد مغذی و لازم جهت رشد مو، در مسیر کاهش عوارض و مشکلات مو موثر عمل می‌کند.