بیبی فرست Baby First

Baby First

مشخصات برند بیبی فرست

شرکت لابراتوار دکتر اخوی با تجربه بین‌المللی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و عضویت در موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل و همکاری با تولید کنندگان جهانی، حاصل دستاوردهای خود را در قالب برندهای تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است.

لابراتوار دکتر اخوی در راستای تولید تخصصی محصولات مراقبت از کودک ، برند بیبی فرست Baby First را تاسیس نمود. محصولات بیبی فرست برای پوشش نیازهای مراقبتی کودکان شامل محصولات مراقبت از پوست کودک ، مراقبت از مو کودک ، مراقبت از صورت و بدن کودک تولید می شود.

برند بیبی فرست با هدف ارائه راهکارهای تخصصی برای مراقبت از بدن کودک ، محصولات را متناسب با بخش‌های مختلف بدن کودک تولید می‌کند. محصولات مراقبت از پوست بیبی فرست شامل کرم سوختگی پا کودکان بیبی فرست ، شامپو فوم نوزاد دخترانه بیبی فرست ، شامپو کودک دخترانه بیبی فرست ، شامپو کودک پسرانه بیبی فرست ، کرم ضدآفتاب SPF30 کودکان بیبی فرست و اسپری نرم کننده مو کودک بیبی فرست می‌شود.

محصولات مراقبت از کودک برند بیبی فرست با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و بهره‌گیری از تکنولوژی روز تولید می‌شود. بسته‌بندی محصولات بیبی فرست با در نظر گرفتن علایق و روحیه کودکان طراحی شده و فرمولاسیون محصولات از بالاترین استاندارد برخوردار می باشد.