گارنیر Garnier

پا به پا

مشخصات برند گارنیر

برند گارنیر در سال 1904 متولد شد آن هم توسط شخصی به نام آلفرد آمور گارنیه. گارنیر بخشی از کمپانی لورال Loreal است. این گروه 27 مارک کالای مصرفی و حرفه‌ای از جمله طیف گسترده‌ایی از لوازم آرایش و زیبایی گارنیر را مدیریت می‌کند. از سال 2014، گارنیر دومین مارک بزرگ در این گروه شد، گارنیر فروش محصولات مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، رنگ مو و محصولات دیگر را طراحی و تولید و به بیش از 120 کشور جهان ارسال کرده است.

امروزه برند گارنیر دارای یکی از طبیعی‌ترین محصولات در سراسر جهان می‌باشد. بیش از 100 سال است که برند فرانسوی گارنیر تلاش می‌کند محصولاتی نوآورانه و قابل دسترس برای عموم را در حوزه‌ زیبایی و سلامت تولید کند؛ لذا یکی از برترین برندهای زیبایی طبیعی در جهان است که با ایجاد راهی برای زیبایی پایدار قابل دسترس عموم می باشد.

محصولات گارنیر اصل همگی دارای لیبل vegan و طبیعی هستند . Garnier از سال 2021 به طور رسمی سازمان پیشرو به پایان دادن آزمایش روی حیوانات پیوسته است و تمامی محصولات خود را به صورت کرولتی فری تولید می نماید. انواع کرم های مرطوب کننده این برند دارای ترکیبات 96 درصد گیاهی و سرشار از عصاره های گیاهی چون گل رز ، انگور و آنتی اکسیدان می باشد که تاثیر به سزایی در مراقبت از پوست در برابر فاکتور های آسیب رسان محیطی خواهد داشت.

انواع ماسک های صورت این برند نیز در جهت صاف و یکدست کردن پوست، کاهش اندازه منافذ صورت و ایجاد ظاهر شاداب و درخشان در پوست تولید شده اند. اسپری ضد تعریق این برند سرشار از مواد معدنی جاذب رطوبت در ترکیباتشان می باشند و خیسی و رطوبت را به سرعت جذب می کنند. سری محصولات مراقبت از مو این برند شامل انواع شامپو مو و بدن، لوسیون مو ، اسپری مو و … می باشد.

گارنیر نیز همانند برند مادر خود لورال ، در بازار رنگ مو پیشگام بود و همیشه بر رنگ های طبیعی و موهای نرم و سالم تأکید دارد و با استراتژی تولید محصولات گیاهی، همچنان پیشرو در این صنعت است. سایر محصولات مراقبت از پوست شامل کرم های مرطوب کننده ، سرم و کرم های ضد پیری ، اسکراب صورت ، ماسک صورت ، مواد پاک کننده آرایش و محصولات ضد آفتاب است.

برند گارنیر محصولات خود را با هدف ساخت محصولاتی با فرمول کاملا طبیعی بنا نهاده است، تا بتواند علاوه بر اینکه از آسیب به مو و پوست انسان جلوگیری کند، کمترین عارضه را نیز برای محیط زیست داشته باشد. محصولات موجود در سایت پا به پا ، می‌توان به کرم آبرسان و مرطوب کننده گارنیر حاوی عصاره انگور ، ژل آبرسان آلوئه ورا گارنیر ، کرم مرطوب کننده گارنیر حاوی عصاره گل رز ، بی بی کرم گارنیر مدل SkinActive ، ژل شستشو پیور اکتیو گارنیر ، میسلار واتر گارنیر مناسب پوست مختلط و حساس ، میسلار واتر گارنیر مخصوص پوست خشک و حساس ، محلول پاک کننده دو فاز میسلار واتر گارنیر و اسکراب 3 منظوره گارنیر مدل Saf & temiz اشاره کرد.