کافیمو CoffeeMo

پا به پا

مشخصات برند کافیمو

کافیمو یک برند قهوه مستقل است که با انواع محصولات مثل کافی میکس ، هات چاکلت ، کاپوچینو و دمنوش ، تمامی سلیقه ها را پوشش داده است. انواع محصولات این برند را می توان در میتا مارکت ها مشاهده و خریداری نمود. تحلیل جامع بهترین و جذاب‌ترین طرح ها توسط تیم پلاتین و تهیه و تولید هویت بصری یکپارچه برند کافیمو به سفارش شرکت میتا کیش انجام شده است.

آغاز راه شرکت میتاکیش از سال 1369 با واردات مواد غذایی و فروش در جزیره کیش و نیز ارسال به سرزمین اصلی آغاز گردید. درسال 1372 اولین شعبه در بازار بین المللی پردیس یک افتتاح شد. بین سال‌های 1372 تا 1378 فعالیت شرکت با دریافت چهار نمایندگی از کشورهای سنگاپور، آلمان، اسپانیا و بلژیک ادامه یافت. در سال 1378 ثبت رسمی شرکت در سازمان منطقه آزاد کیش صورت پذیرفت. بین سال‌های 1378 تا 1384 فعالیت شـرکت با داشتن هفت نمایندگی از کشورهای مختلف گسترش پیدا کرد. در سال 1384 اولین شعبه کافی شاپ و رستوران شرکت در مرکز خرید تجاری کیش افتتاح گردید و آغاز گسترش این شاخه با برند "میتاکافه" زده شد.

میتاکیش با توجه به تغییر سیاست های دولت، مبنی بر محدود نمودن واردات و حمایت از تولید و انتقال تکنولوژی، در سال 1397 اقدام به فعال نمودن شرکت "فنجون کـیش" جهت تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی نمود که با درایت مدیران و همت پرسنل محصولات تولیدی این شرکت از سال 1398 با برندهای کافیمو ، فنجون، سابرینات و میتا وارد بازار گردید.