شاهسوند Shahsavand

پا به پا

مشخصات برند شاهسوند

شرکت شاهسوند در سال 1372 به منظور تامین بخشی از نیاز بازار محصولات غذایی کشور تاسیس گردید. در ابتدا شرکت شاهسوند با واردات، بسته بندی و توزیع انواع چای فعالیت خود را شروع کرد. شاهسوند با سرلوحه قرار دادن تولید محصولات باکیفیت و سالم، سبد محصولات خود را گسترش داده و با بهره‌گیری از دانش متخصصان خود و نیز ماشین آلات مدرن توانسته است در صنعت غذایی کشور جایگاه ویژه‌ای برای خود فراهم نماید.

تاکنون این شرکت با تولید 17 گروه محصولات غذایی یکی از معتبرترین تولید کننده‌های صنعت غذایی کشور است. در سال 1390 با هدف توسعه سازمان، هلدینگ شاهسوند با زیرگروه‌های شاهسوند زرین ، شاهسوند پخش فراز و شرکت بین الملل پایدار، فعالیت خود را بصورت حرفه‌ای‌تر گسترش داد. در حال حاضر این شرکت محصولات خود را با نام‌های تجاری شاهسوند ، طابران، آتی، الون ، فارمد و گلایل به بازار عرضه می‌نماید.

هلدينگ شاهسوند مجموعه‌ای شامل چندين شركت توليدی و بازرگانی فعال در زمينه مواد غذايی می‌باشد. اين گروه با سابقه درخشان چندين ساله و نام تجاری شاهسوند در عرصه توليد و تجارت ميهن اسلامی فعاليت می‌نمايد. محصولات غذايی شاهسوند با تنوعي بالغ بر 200 قلم كالا دارای مجموعه‌ای كامل از افتخارات ملی می‌باشد.

محصولات برند شاهسوند با کیفیت مطلوب و استانداردهای مناسب دارای محصولاتی مانند زعفران و نبات ، انواع ادویه ، حبوبات و غلات ، دسرها ، قهوه و کاکائو ، کمپوت و کنسرو و مربا ، کالای لوکس ، انواع چای و انواع دمنوش است که طعم دلپذیر محصولات این برند مدت ها در خاطرتان خواهد ماند.