محمود کافی Mahmood Coffee

پا به پا

مشخصات برند محمود

برند محمود نامی آشنا است که در ذهن بسیاری از خریداران، با محصول چای یادآوری می شود. شرکت محمود از برندهای معتبر تولید چای و دمنوش است که از سال 1387 وارد بازار ایران شد و به تدریج برای تکمیل سبد کالای خود، قهوه ، نسکافه ، کافی‌ میکس ، هات چاکلت و کاپوچینو را به سبد محصولات خود اضافه کرده است.

انواع قهوه محمود

قهوه فوری محمود تنوع فراوانی در محصولات خود دارد و شما می‌توانید قهوه فوری دلخواه خود را در طعم و تعدادهای متفاوت، انتخاب و مصرف کنید.

قهوه فوری 4 در 1 محمود

قهوه فوری 4 در 1 محمود ترکیبی از دانه‌های قهوه با خامه و شکر است که می‌تواند با طعم فندق، کارامل، وانیل یا شکلات در بازار عرضه شود. این قهوه محمود در بسته‌بندی‌های 24 ، 40 و 48 عددی در بازار وجود دارد.

قهوه فوری 3 در 1 محمود

قهوه فوری 3 در 1 محمود از دانه‌های قهوه، خامه و شکر تشکیل شده است و طعم‌دهنده ندارد. این قهوه فوری برای افرادی مناسب است که قهوه شیرین را دوست دارند. قهوه 3 در 1 از قهوه‌های فوری پرطرفدار محمود به حساب ‌می‌آید و در بسته بندی‌های 24 و 40 عددی به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

قهوه فوری 2 در 1 محمود

قهوه فوری 2 در 1، اگر شما نیز به سلامت خود اهمیت می‌دهید و علاقه‌ای به مصرف مواد شکردار ندارید؛ قهوه 2 در 1 محمود به شما پیشنهاد می‌شود. در این قهوه فوری اثری از شکر وجود ندارد و در بسته‌های 24 عددی تولید می‌شود.

هات چاکلت محمود

پودر شکلات داغ محمود از پودر کاکائو، شکر، پودر خامه و پودر فندق تشکیل می‌شود و در بسته‌بندی‌های 12 و 20 عددی در بازار تولید می‌شود. در هر عدد از بسته‌های هات چاکلت محمود ، انرژی ‌ای معادل 88 کیلوکالری وجود دارد؛ قند و چربی موجود در آن به ترتیب 12.4 و 1.4 گرم است.

پودر کاپوچینو محمود

پودر کاپوچینو محمود ، در بسته بندی‌های 12 و 20 عددی تولید شده و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.