مولتی کافه MultiCafe

پا به پا

مشخصات برند مولتی کافه

مولتی کافه نام تجاری شرکت «قهوه پارت سازان» است که تنها کارخانه قهوه فوری در ایران به شمار می‌رود. مولتی کافه از سال 1384 ماشین آلات خود را نصب کرد که این کار هزینه‌ای در حدود 42 میلیون دلار داشت. سپس در سال 1388 تولید انواع قهوه را آغاز کرد و از تولید به مرحله صادرات هم رسید.

مولتی کافه انواع قهوه‌های دم کردنی ، قهوه فوری و قهوه میکس را در لیست محصولات تولیدی خود قرار داده و در تلاش است با قیمتی مناسب گوی سبقت را از رقبای خارجی خود بگیرد. کارخانه مولتی کافه در شهر مشهد واقع شده است.

این شرکت با دارا بودن توانایی تولید انواع محصولات قهوه های دم کردنی ، فوری و میکس، با کیفیت و مزه عالی و قیمت رقابتی توانسته است تنها با گذشت مدت کوتاهی از بهره برداری، ضمن دستیابی به حداکثر ظرفیت تولید، بیش از 5000 تن از محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر نماید. از مزایای رقابتی شرکت مولتی کافه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • بهره گیری از متخصصین خبره قهوه دنیا در تربیت کارشناسان داخلی
  • استفاده از ماشین آلات روز صنعت قهوه در دنیا
  • دارا بودن استانداردهای جهانی به سبب تولید صادراتی پیوسته
  • توان تولید تمامی فرآورده های صنعت قهوه
  • دسترسی به منابع عرضه کننده مواد اولیه مرغوب در دنیا
  • قیمت رقابتی کارخانه مولتی کافه با حدود 14000 متر زیربنا در شهر مقدس مشهد در زمینی به مساحت حدود 10 هکتار در حاشیه بزرگراه آسیایی(سنتو) واقع شده است. این کارخانه با 200 نفر پرسنل مجرب و مدیران متخصص که در بهترین و بزرگترین کارخانه های تولیده کننده قهوه در دنیا آموزش دیده اند در حال فعالیت می باشد.

محصولات مولتی کافه از مرغوب ترین دانه های سبز با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. این کارخانه تنها تولید کننده انواع محصولات قهوه در خاورمیانه است. محصولات مولتی کافه شامل انواع قهوه دم کردنی(دانه برشته شده ترکیش، فرانسه و اسپرسو) قهوه فوری: کلاسیک، گلد، قهوه هل دار و کافی کریمر، انواع میکس های آماده شامل: 2در 1، 3 در 1، با طعم های متفاوت، کاپوچینو و شکلات داغ می باشد.