اسکارلت Scarlet

پا به پا

مشخصات برند اسکارلت

شرکت آرایه نگار دید با نام تجاری اسکارلت در سال 1397 برای حضوری موثر و پویا در صنعت محصولات بهداشتی و با تمرکز بر بهداشت جنسی بخصوص کاندوم فعالیت خود را آغاز کرد. رعایت اصول بین المللی و تولید محصولات با کیفیت از مهم‌ترین اهداف برند اسکارلت بوده و هست.

اسکارلت درباره زندگی و رابطه شاد، ایمن و عالی است و فقط برای کاندوم ها نیست. این برند باور دارد که داشتن زندگی سالم و لذت بخش برای سلامت جامعه و افراد کاملا ضروری و مهم است. محصولات اسکارلت طوری طراحی شده اند تا تجربه ای منحصر به فرد و ایمن را از یک رابطه لذت بخش بچشید.

ماموریت برند اسکارلت ایجاد یک حس عمیق و سالم برای همه اعضای جامعه است. اسکارلت راه و هدف خود را در داخل و خارج از اتاق خواب می‌داند. تمام محصولات کاندوم اسکارلت در پروسه تولید تست و آزمایش شده اند، یعنی از نظر تورم، حجم، مقاومت، نشتی، کشش، پارگی، رطوبت، اصطکاک و… به صورت الکترونیکی کاملا تست شده‌اند. استاندارد جهانی اعلام می‌کند که کاندوم ها تا 18 لیتر هوا را باید درون خود تحمل کنند اما کاندوم های اسکارلت تا 40 لیتر آزمایش را انجام می‌دهند.

برای اسکارلت مرز تعریف نشده است و واحد تحقیق و توسعه این شرکت همواره برای بهبود محصولات خود برای مشتریان به دنبال راه‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر است. جلب اعتماد مشتریان برای داشتن یک زندگی جنسی سالم ارزشمند‌ترین هدف برای اسکارلت است.

معرفی کاندوم های اسکارلت


کاندوم سرد و خنک کننده اسکارلت 3 و 12 عددی

کاندوم سرد و خنک کننده اسکارلت مدل Ice Cool طوری طراحی شده که باعث می‌شود، به هنگام رابطه جنسی، مرد آلت تناسلی خود را خنک احساس کند. این احساس باعث می‌گردد گرمای واژن کمتر به مرد منتقل شود، در نتیجه باعث تاخیر در انزال گردد. پیشنهاد خرید این کاندوم به کسانی است که می‌خواهند برای یکبار هم که شده خنکی آلت تناسلی را احساس نمایند، توصیه می‌شود. این کاندوم به افراد گرم مزاج توصیه می‌گردد.

کاندوم خاردار اسکارلت 3 و 12 عددی

کاندوم خاردار اسکارلت آغشته به ژل روان کننده برای افزایش حساسیت در ناحیه تناسلی و دادن احساس ارگاسم بیشتر در هنگام رابطه و همچنین افزایش رطوبت و از بین بردن بوی بد واژن است. همچنین این کاندوم‌ها باعث بهبود گردش خون و افزایش حجم سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند. عملکردی قدرتمند، احساس مضاعف، حساسیت بیشتر، خار های برآمده برای تحریک زیاد و دارای ژل برای ایجاد تاخیر مضاعف و رابطه‌ای طولانی از ویژگی های بارز این کاندوم اسکارلت است. این کاندوم مناسب برای بانوانی است که سخت به ارگاسم می‌رسند یا از تحریک پذیری پایینی برخوردارند.

کاندوم تاخیری شیاردار اسکارلت 3 و 12 عددی

کاندوم تاخیری شیاردار اسکارلت یکی از کاندوم های متداول است. این کاندوم با استفاده از لاتکس مقاوم و نازک طراحی شده است. که ضمن انتقال حس گرما باعث افزایش میل جنسی می‌گردد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به روان کننده، تحریک کننده، گرما بخش، تاخیر در انزال و افزایش میل جنسی اشاره نمود.

کاندوم کلاسیک آنتی باکتریال اسکارلت 3 و 12 عددی

کاندوم کلاسیک آنتی باکتریال اسکارلت دارای ماده آنتی باکتریال است. این محصول طوری طراحی شده که ضمن استریل کردن ناحیه تناسلی باعث محافظت هر چه بیشتر در برابر میکروب و باکتری می‌گردد. از دیگر ویژگی‌های این کاندوم می‌توان به افزایش سایز سلول‌ها و افزایش گردش خون و همچنین افزایش سایز آلت تناسلی در مردان اشاره نمود. این کاندوم علی رغم سادگی، طرفداران خاص خود را دارد و یکی از ‌پر فروش‌ترین کاندوم های برند اسکارلت است.

کاندوم سفت کننده و حجم دهنده اسکارلت 3 و 12 عددی

کاندوم های قدرتمند اسکارلت ساخته شده از لاتکس بسیار نازک و آغشته به روان کننده، مناسب افرادی با آستانه تحریک بالا است. افرادی که سخت ارضا می‌شوند بهتر است از کاندوم سفت کننده و حجم دهنده اسکارلت استفاده کنند. سطح بیرونی این کاندوم دارای حالت خاصی برای ارضای هر چه قدرتمند‌تر است. افزایش حساسیت و حجم دهندگی برای مردان از دیگر ویژگی‌های این کاندوم است. کیفیت و دوام بالای این کاندوم ها خیال شما را در طول رابطه راحت می‌کند.

کاندوم میوه ای تاخیری اسکارلت 3 و 12 عددی

کاندوم میوه ای تاخیری اسکارلت حاوی ماده موثر تاخیری بوده و باعث تاخیر در انزال می‌گردد. همچنین این کاندوم طوری طراحی شده که باعث حس انتقال گرما به شریک جنسی می‌گردد. این کاندوم از نوع فوق نازک است و برای حس هرچه بیشتر برای طرفین در رابطه مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاندوم میوه ای تاخیری اسکارلت حاوی طعم و اسانس میوه برای از بین بردن بوی نامطبوع در کنار افزودن ویتامین مناسب با پوست‌های حساس است.