کاسپین Caspian

پا به پا

مشخصات برند کاسپین

برند آرایشی کاسپین Caspian زیر مجموعه شرکت فومن شیمی است که با بیش از 40 سال سابقه، محصولات خود را با علم روز و فناوری روز و مواد اولیه بسیار باکیفیت عرضه می‌کند. محصولات کاسپین بیشتر در قالب اسپری تهیه و تولید شده است.

هدف کمپانی کاسپین (Caspian) تولید محصولات با کیفیت برای ایجاد رفاه بیشتر برای مشتریان خود بوده و با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصص به رقابت در بازارهای بین‌المللی پرداخته است. کالاهای کاسپین اغلب در قالب اسپری تولید شده‌اند و شامل اسپری براق کننده مو ، اسپری حالت دهنده ، اسپری کراتینه ، چسب مو ، افتر شیو ، فوم صورت ، ژل صورت و ... می‌باشند.

انواع محصولات کاسپین(Caspian)

دامنه محصولات کمپانی فومن شیمی یا کاسپین در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی محدود بوده و تنها به تولید اسپری‌های مو و بدن و محصولات اصلاح پرداخته است. البته همین خط تولید اندک دارای تنوع محصول بالایی بوده که دست شما را در خرید محصولات کاسپین باز می‌گذارد. برخی از محصولات برند کاسپین :

تمامی محصولات فوق دارای طیف گسترده و سایزهای مختلف و مناسب برای هر نوع مو و پوست تهیه و به بازار عرضه شده است. بطور مثال اسپری‌های مو کاسپین با درجه قدرت‌های متفاوت و در سه سایز متفاوت برای استفاده شما در فروشگاه‌ها وجود دارد.