میسویک Misswake

پا به پا

مشخصات برند میسویک

برند میسویک یک برند سوئیسی است که از سال 1929 فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات برند میسویک با توجه به فناوری های روز دنیا توسط متخصصین و کارشناسان خبره آماده می‌شوند و با توجه به نیاز مشتری‌ها به تولید می‌رسند. بسیاری از دندانپزشک‌ها محصولات برند Misswake را به مراجعین خود نیز پیشنهاد می‌دهند.

محصولات میسویک که این روزها در ایران تولید می‌شوند، تحت لیسانس کشور سوئیس بوده و در ایران تهیه و تولید می‌شوند. تمام محصولات میسویک که در ایران تولید می‌شوند مرتبط با پاکیزگی دهان و دندان می‌باشند و می‌توانید یک ست بهداشتی دهان و دندان کامل از این برند را برای خود تهیه کنید.

میسویک با تولید اولین خمیر دندان پمپی در جهان مشکل هدر رفتن خمیر دندان را برای همیشه حل کرده است. خمیردندان‌های این برند داخل بسته‌های پمپی قرار دارد و درست مثل استفاده از کرم، لوسیون و صابون با یک فشار کوچک خارج شده و روی مسواک قرار می‌گیرد. به این ترتیب تا آخرین قطره خمیر دندان به راحتی استفاده می‌شود.

معرفی برخی از محصولات برند میسویک

برند میسویک محصولات بسیاری را برای سلامت دندان تولید کرده است که بعضی از آن‌ها علاوه بر اینکه از مشکلات دندان‌ها جلوگیری می‌کند، باعث می‌شوند که مشکلات به وجود آمده در دندان‌ها نیز از بین بروند.

خمیر دندان های میسویک

لبخند وقتی زیبا می شود که دندان‌هایی مرتب و سفید داشته باشیم. برند میسویک همواره به داشتن لبخندی زیبا اهمیت داده است و تلاش کرده است محصولاتی را تولید کند که خاصیت پاک کنندگی قوی داشته باشند. از جمله خمیر دندان‌هایی که به پاک کنندگی دهان و دندان کمک می‌کنند، می‌توان به خمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویک ، خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک ، خمیر دندان توتال 8 میسویک ، خميردندان پمپی توتال میسویک ، خمیردندان پمپی حساس میسویک ، خمیر دندان کودک کیتی با طعم توت فرنگی میسویک ، خمیر دندان کودک باب اسفنجی با طعم موز بلوبری میسویک ، خمیر دندان سفید کننده 5 دقیقه ای میسویک ، خمیر دندان کودک توت فرنگی کوچولو با طعم توت فرنگی میسویک ، خمیردندان کودک پمپی سونیک میسویک ، خمیردندان کودک پمپی تک شاخ میسویک اشاره کرد.

دهانشویه میسویک

روتین مراقبت از دهان و دندان شامل استفاده از دهانشویه نیز می‌شود. برند میسویک با توجه به سلامت دندان‌ها دهانشویه های خود را معرفی کرده است که هر کدام برای انواع دندان‌ها مناسب می‌باشند. دهانشویه های میسویک شامل دهانشویه خوشبو کننده میسویک ، دهانشویه توتال کر میسویک ، دهانشویه دندان های حساس میسویک ، دهانشویه کودک دخترانه سگ نگهبان میسویک و دهانشویه کودک پسرانه سگ نگهبان میسویک می‌شوند.

نخ دندان میسویک

استفاده از نخ دندان در کنار مسواک زدن منظم، احتمال خونریزی لثه‌ها را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد. نخ دندان های درجه یک میسویک شامل نخ دندان ضد حساسیت مدل پرو سنس میسویک ، نخ دندان سفید کننده میسویک و نخ دندان مدل توتال کر 8 میسویک می‌شوند.