هسکا Hesca

پا به پا

مشخصات برند هسکا

محصولات شرکت شکوه دارو اکسیر با نام تجاری هیشو با بهره گیری از علم نوین داروسازان جوان کشور عزیزمان و همچنین مشاوران و اساتید قدرتمند در عرصه علوم دارویی ( متخصص فارماسیوتیکس، فارماکوگنوزی، طب سنتی، شیمی، دارویی، فارماکولوژی) در حال بررسی و تولید می باشد.

شعار مهم شرکت شکوه دارو اکسیر، سبکی جدید از سلامتی، در راستای تحقق بخشیدن به علم داروسازی و استفاده از ظرفیت های موجود کشورمان است. گروه توسعه و تحقیقات شرکت شکوه دارو اکسیر با تیمی متشکل از داروسازان و کارشناسان ارشد شیمی دارویی با مشغول بررسی و تولید داروها و محصولات بهداشتی با فرمول های جدید بین المللی همراه با اشکال جدید دارویی و بهداشتی مدرن می باشد. برند هسکا تولید کننده محصولات بهداشتی از جمله روغن بدن، لوسیون بدن هسکا ، لوسیون ماساژ، خمیردندان، دهان‌شویه، نخ دندان است.

محصولات هسکا در پا به پا

لوسیون ضد درد هسکا

با استفاده از ترکیب گیاهی و فرمول بسیار متفاوت به صورت تخصصی روی پروتئین‌های التهابی ایجاد کننده روماتیسم و آرتروز بخصوص در نواحی زانو، گردن و نواحی سایر مفاصل اثر سرکوب کنندگی و ضد التهاب قوی دارد. ترکیبات گیاهی هسکا شامل زرد چوبه، سیر، زنجبیل، فلفل، روغن زیتون و روغن جوجوبا می‌باشد.