فلورا Flora

پا به پا

مشخصات برند فلورا

برند با کیفیت فلورا با تولید گسترده محصولات سلولزی شامل دستمال کاغذی فلورا ، دستمال جیبی فلورا ، دستمال توالت فلورا ، دستمال حوله‌ای فلورا ، انواع نوار بهداشتی فلورا گزینه مناسب در استفاده روزمره شما به حساب می‌آید. چنانچه تمایل به استفاده از برندهای داخلی دارای کیفیت خوب با قیمت مناسب دارید، برند فلورا گزینه مناسبی برای شماست. برند ایرانی فلورا با توجه به نیاز مشتری شروع به تولید محصولات با کیفیت سلولزی متناسب با تکنولوژی روز دنیا کرده‌ است.

انواع محصولات برند فلورا

دستمال کاغذی فلورا

دستمال کاغذی فلورا دارای کیفیتی فوق العاده است که با یکبار استفاده از آن متوجه این کیفیت خواهید شد. دستمال فلورا به صورت حجیم شده و 4 لایه تولید می‌گردد و همین باعث شده است که جذب بسیار بالایی داشته باشید، البته بافت آن از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است و هنگام استفاده تکه تکه و پودر نمی‌شود و هیچ گونه پرزی بعد از استفاده از این محصول روی بدن باقی نمی‌ماند.
در ترکیبات استفاده شده در تولید دستمال کاغذی فلورا از مواد بازیافت شده و حساسیت‌زا استفاده نشده است و می‌توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. دستمال کاغذی فلورا با قیمت مناسب خود، برای فضاهای عمومی مانند رستوران‌ها، آرایشگاه‌ها و سایر مراکز درمانی و خدماتی و خصوصی قابل تهیه است. دستمال‌ کاغذی فلورا کاملا لطیف است و برای استفاده دست و صورت کاربرد دارد.

دستمال جیبی فلورا

دستمال جیبی فلورا با طرح های متنوع فانتزی با تضمین بهترین کیفیت گزینه مناسب و همراه همیشگی شما در کیفتان می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با انتخاب این محصول، محصول بهداشتی با کیفیت و مقرون‌ به‌ صرفه خواهید داشت. دستمال جیبی فلورا مناسب همه اقشار از جمله کودکان، دانش آموزان و دانشجویان بوده و با لطافت بسیار زیادی که دارد طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

دستمال توالت فلورا

خمیر دستمال توالت فلورا ساخته شده از خرده‌های چوب می‌باشد. دستمال‌ توالت یک کالای بسیار پر مصرف است پس لازم است علاوه بر کیفیت بالا از لحاظ قیمت مقرون به صرفه نیز باشد. فلورا با تولید دستمال توالت‌های اقتصادی در بسته های 2 عددی و 4 عددی خیال شما را از بابت قیمت و تعداد دستمال توالت راحت کرده است.
دستمال توالت فلورا دارای جذب بالای آب است تا در صورت خیس و مرطوب شدن پوست خصوصا ناحیه‌ای که با لباس پوشانده می‌شود، احتمال ایجاد عفونت را به حداقل برساند.

دستمال حوله ای فلورا

از دستمال حوله ای جهت مصارف مختلف و در فضاهای گوناگون استفاده می‌شود. دستمال حوله ای نسبت به دستمال رولی معمولی ضخامت بیشتری دارد. بنابراین جذب بالاتری داشته و دایره کاربرد گسترده تری دارد.
دستمال دو قلو حوله‌ای در مراکز درمانی و خدماتی، سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه به کار می‌رود. از آنجایی که استفاده از حوله رطوبت و آلودگی‌ها را در خود نگه می‌دارد، خیلی اوقات وسیله بهداشتی مناسبی برای خشک کردن دست و صورت نیست. محیط مرطوب داخل حوله سبب رشد آلودگی شده و تا شستن حوله ممکن است در آن بماند. بنابراین یکی از مصارف مهم دستمال حوله ای ، جایگزینی آن با حوله جهت خشک کردن دست و صورت است.
در آشپزخانه و رستوران نیز دستمال حوله‌ ای جهت خشک کردن بهداشتی دست و پاک کردن سطوح به کار می‌رود. یک کاربرد دیگر دستمال حوله ای جذب روغن اضافی غذا و مواد سرخ شده غذایی است.

نوار بهداشتی فلورا

نوار بهداشتی فلورا تولید شده از مواد اولیه با کیفیت و دارای قدرت جذب بالایی می باشد. افرادی که تمایل به استفاده از برندهای داخلی دارای کیفیت خوب با قیمت مناسب می باشند برند فلورا گزینه مناسبی می باشد. این برند بصورت نوار بهداشتی بالدار و مشبک تولید می گردد.
استفاده از یک نوار بهداشتی مرغوب و با کیفیت در دوران پریودی سبب اطمینان خاطر و آرامش بانوان خواهد شد. نوار بهداشتی بالدار معلولی و نوار بهداشتی با رویه مشبک فلورا در سایز بزرگ و در بسته های ده عددی جهت استفاده بانوان عزیز در سایت پا به پا موجود می‌باشد. این محصول حاوی پودر های جاذبی می باشد که قدرت جذب ترشحات را افزایش می دهد و برای افرادی که در دوران قاعدگی خونریزی های شدید را تجربه می‌کنند بسیار مناسب است.