کدکس Kodex

پا به پا

مشخصات برند کدکس

شرکت سیلانه سبز یکی از تولیدات شرکت خود را با نام تجاری ناچ کدکس وارد بازار ایران کرده است که به اختصار به آن کدکس می‌گویند. کدکس توسط گروهی از کاوشگران و مبتکران در سال 2001 به طور رسمی فعالیت خود را در ایران شروع کرده است. برند کدکس در زمینه تولید و عرضه محصولات زناشویی همانند کاندوم ، ژل روان کننده جنسی و اسپری تاخیری می‌شود.

برند کدکس ساخت چه کشوری است؟

تمام محصولات برند کدکس ساخت و تولید کشورمان ایران است که تمام این محصولات دارای پروانه بهداشت از وزارت بهداشت و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو است. برند کدکس نزدیک به 20 سال است که در داخل ایران فعالیت خود را شروع کرده و می تواند گفت که کدکس یکی از بهترین برندها در تولید محصولات زناشویی در ایران به شمار می‌رود.

محصولات تولید شده توسط برند کدکس

کاندوم کدکس

برند کدکس یکی از تولید کننده‌های انواع کاندوم خوب در ایران است. کاندوم کدکس از جنس لاتکس کشسان و 100% طبیعی و سازگار با بدن تولید شده است، که در برابر پارگی و آسیب بسیار مقاوم است. در تولید کاندوم های کدکس به هیچ عنوان از مواد پلاستیکی استفاده نشده است و این یکی از دلایلی است که اکثر افراد بعد از استفاده هیچ گونه حساسیتی در استفاده از آن ندارند. کاندوم کدکس در انواع مختلف مانند کاندوم تاخیری و کاندوم خاردار و… تولید شده است و کاندوم های این شرکت بسیار مناسب برای پیشگیری از انتقال بیماری های جنسی و همچنین جلوگیری از بارداری ناخواسته است.

ژل روان کننده کدکس

یکی دیگر از انواع محصولات زناشویی که بسیار کاربرد دارند ژل ها هستند. ژل ها در سبک های مختلف و بر اساس نیاز های مختلف زوجین، تولید شده و در بازار وجود دارند. انواع ژل تاخیری کدکس موجود در سایت پا به پا شامل، ژل روان کننده دیلی مکس تایم استاپ کدکس ، ژل روان کننده کدکس با رایحه توت فرنگی و ژل روان کننده حساس آلوئه ورا کدکس می‌شود.

اسپری تاخیری کدکس

کدکس در زمینه تولید انواع اسپری تاخیری نیز فعالیت می کند. اسپری های تاخیری کدکس در مدل های اسپری تاخیری حساس کدکس و اسپری تاخیری دبل دیلی کدکس تولید می شوند. اسپری دبل دیلی کدکس مناسب افرادی است که دچار زود انزالی شدید هستند و > اسپری حساس کدکس نیز مناسب افرادی است که به مواد بی حس کننده حساسیت دارند.

چرا از محصولات برند کدکس استفاده کنیم؟

  • دارای تاییدیه بهداشتی
  • تاریخ مصرف طولانی
  • قیمت مناسب محصولات کدکس

  • کیفیت مناسب
  • محصولات برند کدکس از نظر مصرف کننده ها، بهترین و با کیفیت ترین محصولات هستند. این موضوع را آمار جستجوی افراد برای خرید محصولات این شرکت نشان می دهد. همچنین محصولات این شرکت جزء پر فروش ترین ها در داروخانه نیز هستند.


  • بدون عوارض
  • با توجه به تاییدیه های بهداشتی محصولات کدکس ، به جرات می‌توانیم بگوییم که هیچ کدام از محصولات این شرکت برای شما عوارض و حساسیتی ایجاد نخواهند کرد. البته باید این نکته رو همیشه در نظر داشته باشید که از محصولات زناشویی بیش از اندازه و به دفعات پشت سر هم استفاده نکنید و حتما رابطه‌ای ساده در کنار استفاده از این محصولات داشته باشد.