بُن مانو Bonmano

پا به پا

مشخصات برند بن مانو

برند بن‌ مانو تمام تلاش‌های خود را به خلق تجربه‌ای یکتا از نوشیدن قهوه‌ای تازه‌برشت و با‌کیفیت کرده است؛ به این دلیل، اشتیاقی بی‌پایان برای تولید «ناب‌ترین محصول ممکن» را دارد و پیوسته به دنبال کسب، تولید و نشر دانش بیشتری هست.

بن مانو یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید قهوه درجه یک است که در این زمینه موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. محصولات بن مانو ، بسیار متنوع و متناسب با هر سلیقه‌ای تولید شده است. شرکت بن مانو بر آن است تا با حرکت کردن به سمت محصولات با کیفیت، پخش و توزیع خدمات خود، الگویی باشد برای تمام تولید کنندگان ایرانی تا به مرجع رسمی فرهنگ قهوه در ایران تبدیل شود. این شرکت هدف خود را بر نظر مردم ایران قرار داده است تا کالای ایرانی بهبود یابد و در این راستا هم به خوبی تلاش کرده اند.

بسته‌بندی‌های پودر قهوه بن مانو از 250 گرمی برای مصارف خانگی بسیار مناسب است چرا که با توجه به وزن بسته‌بندی در مدت زمان کوتاهی مصرف می‌شوند و بدین ترتیب عطر و تازگی قهوه کماکان در مدت طولانی حفظ می‌شود.

بن مانو محصولات تولیدی خود را در دسته پودر قهوه بن مانو ، هات چاکلت بن مانو ، چای ماسالا بن مانو ، پودر کاپوچینو بن مانو ، دانه قهوه بن مانو ، کپسول اسپرسو بن مانو و قهوه کیسه ای بن مانو قرار داده است و دارای بسته بندی های شکیل و طعم دلچسب هستند و بسیار مورد توجه قهوه دوستان قرار گرفته است.